ℹ Informace o potravině Sůl himalájská růžová 600g GE dóza

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Cukr,sůl,sladidla

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Sůl himalájská růžová 600g GE dóza skladovat: suchý sklad bez přímého slunečního svitu

Informace o produktuObrázek produktu

Sůl himalájská růžová 600g GE dóza jedlá sůl kamenná, hrubá s růžovými krystaly (Koloniál, konzervy) od značky GurmEko s.r.o. Pákistán.

Složení: bez složení, 100% sůl

🏷️ Orientační cena: 124,09 Kč


Sůl himalájská růžová 600g GE dóza Cukr,sůl,sladidla

Výrobce: GurmEko s.r.o.
EAN: 8594050435629
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: suchý sklad bez přímého slunečního svitu
Použití: neuvedeno
Země původu: Pákistán


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sůl himalájská růžová 600g GE dóza (jedlá sůl kamenná, hrubá s růžovými krystaly) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce GurmEko s.r.o..

Kde koupit Sůl himalájská růžová 600g GE dóza

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sůl himalájská růžová 600g GE dóza a nebo v akci. Produkt Sůl himalájská růžová 600g GE dóza, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sůl himalájská růžová 600g GE dóza

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sůl himalájská růžová 600g GE dóza v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci jedlá sůl kamenná, hrubá s růžovými krystaly, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek jedlá sůl kamenná, hrubá s růžovými krystaly Sůl himalájská růžová 600g GE dóza ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Koření paprika maďar.mlet 500g GE maďar.typ160,sáček - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky