ℹ Informace o potravině Sůl mořská uzená 125g Cornish

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Cukr,sůl,sladidla

Může obsahovat stopy .
Jak Sůl mořská uzená 125g Cornish skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Sůl mořská uzená 125g Cornish (Koloniál, konzervy) od značky .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 83,90 Kč


Sůl mořská uzená 125g Cornish Cukr,sůl,sladidla

Výrobce:
EAN: 5060155200095
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sůl mořská uzená 125g Cornish () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Sůl mořská uzená 125g Cornish

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sůl mořská uzená 125g Cornish a nebo v akci. Produkt Sůl mořská uzená 125g Cornish, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sůl mořská uzená 125g Cornish

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sůl mořská uzená 125g Cornish v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Sůl mořská uzená 125g Cornish ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Koření pepř černý mletý 500g DR - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky