ℹ Informace o potravině Čaj PICK jahody s mátou 35g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Čaj PICK jahody s mátou 35g skladovat: na suchém místě

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj PICK jahody s mátou 35g ovocnobylinný čaj aromatizovaný porcovaný (Koloniál, konzervy) od značky Jacobs Douwe Egberts CZ s.r.o. Holandsko.

Složení: jablečná drť, ibišek, aroma, máta(6%), sladké listy ostružin, kousky jablek,čekanka, kousky jahod (2%), kyselina (kyselina citronová)

🏷️ Orientační cena: 28,61 Kč


Čaj PICK jahody s mátou 35g Čaj

Výrobce: Jacobs Douwe Egberts CZ s.r.o.
EAN: 8711000412077
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: na suchém místě
Použití: k přípravě horkého nápoje
Země původu: Holandsko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj PICK jahody s mátou 35g (ovocnobylinný čaj aromatizovaný porcovaný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Jacobs Douwe Egberts CZ s.r.o..

Kde koupit Čaj PICK jahody s mátou 35g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj PICK jahody s mátou 35g a nebo v akci. Produkt Čaj PICK jahody s mátou 35g, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Čaj PICK jahody s mátou 35g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj PICK jahody s mátou 35g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci ovocnobylinný čaj aromatizovaný porcovaný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek ovocnobylinný čaj aromatizovaný porcovaný Čaj PICK jahody s mátou 35g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Káva Tassimo Jacobs Latte 264g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky