ℹ Informace o potravině Koření tymián 170g VIT dóza

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Koření gastro

Může obsahovat stopy Lepek, mléko, celer, sezam, hořčice, sója.
Jak Koření tymián 170g VIT dóza skladovat: v suchu.

Informace o produktuObrázek produktu

Koření tymián 170g VIT dóza sypký kořenící přípravek (Koloniál, konzervy) od značky VITANA, a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice, Česká republika Česká republika.

Složení: Tymián drnutý sušený

🏷️ Orientační cena: 103,41 Kč


Koření tymián 170g VIT dóza Koření gastro

Výrobce: VITANA, a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice, Česká republika
EAN: 8593837258482
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: Lepek, mléko, celer, sezam, hořčice, sója
Jak skladovat: v suchu.
Použití: Výrazná chuť a aroma tymiánu vyniknou nejen při přípravě zvěřiny, drůbeže a sekaných mas, ale také utradičních českých omáček, nádivek, paštik, sýrů a bylinkových másel.
Země původu: Česká republika


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Koření tymián 170g VIT dóza (sypký kořenící přípravek) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce VITANA, a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice, Česká republika.

Kde koupit Koření tymián 170g VIT dóza

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Koření tymián 170g VIT dóza a nebo v akci. Produkt Koření tymián 170g VIT dóza, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Koření tymián 170g VIT dóza

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Koření tymián 170g VIT dóza v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci sypký kořenící přípravek, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek sypký kořenící přípravek Koření tymián 170g VIT dóza ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Koření grilovací pro děti580g VIT - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky