ℹ Informace o potravině Koření tymián 95g dóza KOT sušené mrazem

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Koření gastro

Může obsahovat stopy lepek, vejce, soja, celer, sezam, mléko, hořčice.
Jak Koření tymián 95g dóza KOT sušené mrazem skladovat: v chladu a suchu

Informace o produktuObrázek produktu

Koření tymián 95g dóza KOT sušené mrazem tymián mrazem sušený (Koloniál, konzervy) od značky KOTÁNYI GmbH, Rakousko Polsko.

Složení: mrazem sušené bylinky se suší ve zvláštních zařízeních při extrémně nízkéteplotě. Voda se nevypařuje, nýbrž sublimuje, přechází z pevného skupenství(led) přímo do plynného. Je to nejšetrnější způsob zpracování čerstvýchbylinek. Díky tomu si bylinky zachovávají vysoký obsah éterických olejů,přírodní barvu a původní aroma. Můžeme vám tak nabídnout po celý rok bylinkyve stálé kvalitě, která je srovnatelná a často i lepší než u bylinek čerstvých.10g mrazem sušených bylinek nahradí 100g čerstvých bylinek

🏷️ Orientační cena: 328,93 Kč


Koření tymián 95g dóza KOT sušené mrazem Koření gastro

Výrobce: KOTÁNYI GmbH, Rakousko
EAN: 9001414578377
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: lepek, vejce, soja, celer, sezam, mléko, hořčice
Jak skladovat: v chladu a suchu
Použití: tymián je výbornou ingrediencí masových pokrmů, zvláště z jehněčíhoa drůbežího masa a zvěřiny. Skvělý jetaké v pokrmech z hub, zeleniny,luštěnin a brambor
Země původu: Polsko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Koření tymián 95g dóza KOT sušené mrazem (tymián mrazem sušený) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce KOTÁNYI GmbH, Rakousko.

Kde koupit Koření tymián 95g dóza KOT sušené mrazem

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Koření tymián 95g dóza KOT sušené mrazem a nebo v akci. Produkt Koření tymián 95g dóza KOT sušené mrazem, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Káva 100% Arabica směs 250g zrno - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Koření tymián 95g dóza KOT sušené mrazem

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Koření tymián 95g dóza KOT sušené mrazem v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci tymián mrazem sušený, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek tymián mrazem sušený Koření tymián 95g dóza KOT sušené mrazem ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky