ℹ Informace o potravině Koření skořice celá tyč. 500g GE sáček

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Koření gastro

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Koření skořice celá tyč. 500g GE sáček skladovat: Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem

Informace o produktuObrázek produktu

Koření skořice celá tyč. 500g GE sáček Jednodruhové koření (Koloniál, konzervy) od značky GurmEko s.r.o.,Cukrovarská 580, 196 00, Praha 192 Indonézie.

Složení: bez označení (jednodruhová položka)

🏷️ Orientační cena: 227,67 Kč


Koření skořice celá tyč. 500g GE sáček Koření gastro

Výrobce: GurmEko s.r.o.,Cukrovarská 580, 196 00, Praha 192
EAN: 8594050435384
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem
Použití: neuvedeno
Země původu: Indonézie


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Koření skořice celá tyč. 500g GE sáček (Jednodruhové koření) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce GurmEko s.r.o.,Cukrovarská 580, 196 00, Praha 192.

Kde koupit Koření skořice celá tyč. 500g GE sáček

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Koření skořice celá tyč. 500g GE sáček a nebo v akci. Produkt Koření skořice celá tyč. 500g GE sáček, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Koření skořice celá tyč. 500g GE sáček

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Koření skořice celá tyč. 500g GE sáček v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Jednodruhové koření, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Jednodruhové koření Koření skořice celá tyč. 500g GE sáček ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Koření pepř barevný 500g KNR - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky