ℹ Informace o potravině Sušené rajčata bazal+česn 450g HG

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Sušené ovoce, zelenina, houby

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Sušené rajčata bazal+česn 450g HG skladovat: V suchu a chladu

Informace o produktuObrázek produktu

Sušené rajčata bazal+česn 450g HG Zpracovaná zelenina (Koloniál, konzervy) od značky distributor: Hügli Food s.r.o., Nádražní 426, 281 44. Zásmuky, PL.

Složení: Sušená rajčata 58%, česnek 23%, jedlá sůl, bazalka 5%

🏷️ Orientační cena: 260,66 Kč


Sušené rajčata bazal+česn 450g HG Sušené ovoce, zelenina, houby

Výrobce: distributor: Hügli Food s.r.o., Nádražní 426, 281 44. Zásmuky,
EAN: 8592061080630
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: V suchu a chladu
Použití: neuvedeno
Země původu: PL


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sušené rajčata bazal+česn 450g HG (Zpracovaná zelenina) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce distributor: Hügli Food s.r.o., Nádražní 426, 281 44. Zásmuky,.

Kde koupit Sušené rajčata bazal+česn 450g HG

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sušené rajčata bazal+česn 450g HG a nebo v akci. Produkt Sušené rajčata bazal+česn 450g HG, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sušené rajčata bazal+česn 450g HG

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sušené rajčata bazal+česn 450g HG v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Zpracovaná zelenina, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Zpracovaná zelenina Sušené rajčata bazal+česn 450g HG ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Káva Lavaz.Blue Crema 100x9g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky