ℹ Informace o potravině Čaj Zlatý š.červené ovoce 35g RETAIL

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Čaj Zlatý š.červené ovoce 35g RETAIL skladovat: Uchovávejte na suchém a temném místě

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj Zlatý š.červené ovoce 35g RETAIL Ovocný čaj aromatizovaný (Koloniál, konzervy) od značky Douwe Egberts Retail, Moulíkova 3286/1b, 150 00 Praha 5 PL.

Složení: jablečná drť,ibišek,černorybízová vláknina,černá jeřabina,aroma,šípek,jahodovávláknina (1 %),malinová vláknina (1 %),višňová vláknina (1 %),brusinky (1 %),

🏷️ Orientační cena: 15,69 Kč


Čaj Zlatý š.červené ovoce 35g RETAIL Čaj

Výrobce: Douwe Egberts Retail, Moulíkova 3286/1b, 150 00 Praha 5
EAN: 8594001667789
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Uchovávejte na suchém a temném místě
Použití: Pro návod k přípravě viz obal.
Země původu: PL


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj Zlatý š.červené ovoce 35g RETAIL (Ovocný čaj aromatizovaný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Douwe Egberts Retail, Moulíkova 3286/1b, 150 00 Praha 5.

Kde koupit Čaj Zlatý š.červené ovoce 35g RETAIL

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj Zlatý š.červené ovoce 35g RETAIL a nebo v akci. Produkt Čaj Zlatý š.červené ovoce 35g RETAIL, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Čaj Zlatý š.červené ovoce 35g RETAIL

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj Zlatý š.červené ovoce 35g RETAIL v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Ovocný čaj aromatizovaný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Ovocný čaj aromatizovaný Čaj Zlatý š.červené ovoce 35g RETAIL ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Arašídy pražené solené 100g Bohemia - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky