ℹ Informace o potravině Šunka stand.duš.kulat.KU á/kg 60%

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazená hotová jídla, polotovary

Může obsahovat stopy NEOBSAHUJE ALERGEN.
Jak Šunka stand.duš.kulat.KU á/kg 60% skladovat: Po otevření spotřebujte do: 4 dny Skladujte při teplotě od +1°C do +5°C

Informace o produktuObrázek produktu

Šunka stand.duš.kulat.KU á/kg 60% masný výrobek tepelně opracovaný (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Kostelecké uzenuiny a.s, 588 61 Kostelec, Česká republika ČR.

Složení: ŠUNKA DUŠENÁ KULATÁ. Šunka: standardní jakosti. Složení: vepřová kýta 60%, voda,bramborový škrob, jedlá sůl, stabilizátory E250, E450, E451, E508, zahušťovadloE407, E415, E417, látka zvýrazňující chuť a vůni E621, barvivo E120, antioxidantE301, E331, koření, aroma. Obsah tuku max.4%. Obsah soli max.3,5%.

🏷️ Orientační cena: 138,64 Kč


Šunka stand.duš.kulat.KU á/kg 60% Chlazená hotová jídla, polotovary

Výrobce: Kostelecké uzenuiny a.s, 588 61 Kostelec, Česká republika
EAN: 290934
Alergeny: NEOBSAHUJE ALERGEN
Obsahuje stopy: NEOBSAHUJE ALERGEN
Jak skladovat: Po otevření spotřebujte do: 4 dny Skladujte při teplotě od +1°C do +5°C
Použití:
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Šunka stand.duš.kulat.KU á/kg 60% (masný výrobek tepelně opracovaný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Kostelecké uzenuiny a.s, 588 61 Kostelec, Česká republika.

Kde koupit Šunka stand.duš.kulat.KU á/kg 60%

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Šunka stand.duš.kulat.KU á/kg 60% a nebo v akci. Produkt Šunka stand.duš.kulat.KU á/kg 60%, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Popcorn slaný Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Šunka stand.duš.kulat.KU á/kg 60%

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Šunka stand.duš.kulat.KU á/kg 60% v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci masný výrobek tepelně opracovaný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek masný výrobek tepelně opracovaný Šunka stand.duš.kulat.KU á/kg 60% ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky