ℹ Informace o potravině Matjesy kořeněné v oleji 200g Heleb

🔍 Výživové údaje:

na 100g výrobku: Energetická hodnota::1705/414kJ/kcal,tuky:42 g, z tohonasycené masné kyseliny:3,4 g, Sacharidy:1,2 g, z toho cukru:< 0,5 g, bílkoviny8,9 g, sůl:3,2 g

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené lahůdky

Může obsahovat stopy mléka, celeru, hořčjce, korýšů, měkkýšů, mandlí, vajec a sezamových semen.
Jak Matjesy kořeněné v oleji 200g Heleb skladovat: při teplotě +2 až +8°C

Informace o produktuObrázek produktu

Matjesy kořeněné v oleji 200g Heleb výrobek ze solených sleďů , v oleji (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Heleb spol.s.r.o Česká republika.

Složení: Filety bez kůže ze SLEDĚ OBECNÉHO (Clupea harengus – způsob produkce: ulovenov moři, oblast odlovu: severovýchodní Atlantik FAO č. 27, rybolovná technika:pelagická vlečná síť s rozpěrnými deskami) 65%, řepkový olej, jedlá sůl s jodemmaximálně 4% (jedlá sůl, jodičnan draselný), směs koření 1,5% pitná voda,ocet kvasný lihový; antioxidant glukonolakton, regulátor kyselosti kyselinaL-askorbová,; konzervanty: E211, E200.

🏷️ Orientační cena: 37,04 Kč


Matjesy kořeněné v oleji 200g Heleb Chlazené lahůdky

Výrobce: Heleb spol.s.r.o
EAN: 8594022180212
Alergeny: sleď obecný
Obsahuje stopy: mléka, celeru, hořčjce, korýšů, měkkýšů, mandlí, vajec a sezamových semen
Jak skladovat: při teplotě +2 až +8°C
Použití: po otevření spotřebujte do 48 hod, nejdéle však do data spotřeby.
Země původu: Česká republika


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Matjesy kořeněné v oleji 200g Heleb (výrobek ze solených sleďů , v oleji) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Heleb spol.s.r.o.

Kde koupit Matjesy kořeněné v oleji 200g Heleb

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Matjesy kořeněné v oleji 200g Heleb a nebo v akci. Produkt Matjesy kořeněné v oleji 200g Heleb, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Salám točený pikant. DRE á/kg - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Matjesy kořeněné v oleji 200g Heleb

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Matjesy kořeněné v oleji 200g Heleb v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci výrobek ze solených sleďů , v oleji, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek výrobek ze solených sleďů , v oleji Matjesy kořeněné v oleji 200g Heleb ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky