ℹ Informace o potravině Sůl G&G stolní 500g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Cukr,sůl,sladidla

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Sůl G&G stolní 500g skladovat: suché místo

Informace o produktuObrázek produktu

Sůl G&G stolní 500g jedlá sůl (Koloniál, konzervy) od značky vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg Německo.

Složení: sůl, separační prostředek: Natriumferrokyanid

🏷️ Orientační cena: 5,65 Kč


Sůl G&G stolní 500g Cukr,sůl,sladidla

Výrobce: vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg
EAN: 4311596443239
Alergeny: neobsahuje
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: suché místo
Použití: neuvedeno
Země původu: Německo


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sůl G&G stolní 500g (jedlá sůl) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg.

Kde koupit Sůl G&G stolní 500g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sůl G&G stolní 500g a nebo v akci. Produkt Sůl G&G stolní 500g, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sůl G&G stolní 500g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sůl G&G stolní 500g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci jedlá sůl, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek jedlá sůl Sůl G&G stolní 500g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sýr mix light plátky 200g EDEKA - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky