ℹ Informace o potravině Směs polévková VB 5kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené ostatní

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Směs polévková VB 5kg skladovat: 1-8°C

Informace o produktuObrázek produktu

Směs polévková VB 5kg směs polévková krájená vakuovaná (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Družstvo Bramko CZ Semice 43,289 17 Semice Čr.

Složení: Mrkev, petržel, cibule, pórek, kudrnka, celer.

🏷️ Orientační cena: 187,60 Kč


Směs polévková VB 5kg Chlazené ostatní

Výrobce: Družstvo Bramko CZ Semice 43,289 17 Semice
EAN: 8594009793107
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 1-8°C
Použití: po otevření balení spotřebujte do 24 hod
Země původu: Čr


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Směs polévková VB 5kg (směs polévková krájená vakuovaná) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Družstvo Bramko CZ Semice 43,289 17 Semice.

Kde koupit Směs polévková VB 5kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Směs polévková VB 5kg a nebo v akci. Produkt Směs polévková VB 5kg, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Směs polévková VB 5kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Směs polévková VB 5kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci směs polévková krájená vakuovaná, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek směs polévková krájená vakuovaná Směs polévková VB 5kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Párky tenké KU á/kg - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky