ℹ Informace o potravině Směs červeného ovoce 1kg G&G

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazená hotová jídla, polotovary

Může obsahovat stopy .
Jak Směs červeného ovoce 1kg G&G skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Směs červeného ovoce 1kg G&G (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 85,48 Kč


Směs červeného ovoce 1kg G&G Chlazená hotová jídla, polotovary

Výrobce: vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg
EAN: 4311595417773
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Směs červeného ovoce 1kg G&G () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg.

Kde koupit Směs červeného ovoce 1kg G&G

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Směs červeného ovoce 1kg G&G a nebo v akci. Produkt Směs červeného ovoce 1kg G&G, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Směs červeného ovoce 1kg G&G

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Směs červeného ovoce 1kg G&G v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Směs červeného ovoce 1kg G&G ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  -Brambory gratin.moz-raj.1.5kg Aviko - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky