ℹ Informace o potravině Om.konfitované fíky 150gLucien

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Sušené ovoce, zelenina, houby

Může obsahovat stopy .
Jak Om.konfitované fíky 150gLucien skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Om.konfitované fíky 150gLucien (Koloniál, konzervy) od značky .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 48,91 Kč


Om.konfitované fíky 150gLucien Sušené ovoce, zelenina, houby

Výrobce:
EAN: 3330720292049
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Om.konfitované fíky 150gLucien () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Om.konfitované fíky 150gLucien

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Om.konfitované fíky 150gLucien a nebo v akci. Produkt Om.konfitované fíky 150gLucien, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Om.konfitované fíky 150gLucien

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Om.konfitované fíky 150gLucien v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Om.konfitované fíky 150gLucien ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Bramborové kaše s mlék. 2.5kg VIT - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky