ℹ Informace o potravině Om.konfitovaná šal.150g Lucien

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Sušené ovoce, zelenina, houby

Může obsahovat stopy .
Jak Om.konfitovaná šal.150g Lucien skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Om.konfitovaná šal.150g Lucien (Koloniál, konzervy) od značky .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 48,91 Kč


Om.konfitovaná šal.150g Lucien Sušené ovoce, zelenina, houby

Výrobce:
EAN: 3330720520050
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Om.konfitovaná šal.150g Lucien () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Om.konfitovaná šal.150g Lucien

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Om.konfitovaná šal.150g Lucien a nebo v akci. Produkt Om.konfitovaná šal.150g Lucien, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Om.konfitovaná šal.150g Lucien

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Om.konfitovaná šal.150g Lucien v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Om.konfitovaná šal.150g Lucien ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Croisant doub.7days van&jah60g - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky