ℹ Informace o potravině Olivy mix s bylink.150g Edeka

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené ostatní

Může obsahovat stopy .
Jak Olivy mix s bylink.150g Edeka skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Olivy mix s bylink.150g Edeka (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 47,92 Kč


Olivy mix s bylink.150g Edeka Chlazené ostatní

Výrobce: vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg
EAN: 4311501322284
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Olivy mix s bylink.150g Edeka () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg.

Kde koupit Olivy mix s bylink.150g Edeka

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Olivy mix s bylink.150g Edeka a nebo v akci. Produkt Olivy mix s bylink.150g Edeka, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Olivy mix s bylink.150g Edeka

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Olivy mix s bylink.150g Edeka v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Olivy mix s bylink.150g Edeka ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Salám kuř.lázeňský VK á/kg - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky