ℹ Informace o potravině Koření paprika sladk.mlet 500gVIT

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno.

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Koření gastro

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Koření paprika sladk.mlet 500gVIT skladovat: Skladujte v suchu.

Informace o produktuObrázek produktu

Koření paprika sladk.mlet 500gVIT Sypký kořenící přípravek (Koloniál, konzervy) od značky VITANA, a.s.,člen mezinárodní skupiny Rieber & Son, Norsko,Mělnická 133,277 32 Byšice,Česká republik ČR.

Složení: Paprika sladká mletá

🏷️ Orientační cena: 101,66 Kč


Koření paprika sladk.mlet 500gVIT Koření gastro

Výrobce: VITANA, a.s.,člen mezinárodní skupiny Rieber & Son, Norsko,Mělnická 133,277 32 Byšice,Česká republik
EAN: 8593837236145
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte v suchu.
Použití: Používá se do masitých jídel a téměř do všech druhů gulášů. Hodí se do omáček,sýrů, slaného pečiva a uzenin.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Koření paprika sladk.mlet 500gVIT (Sypký kořenící přípravek) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce VITANA, a.s.,člen mezinárodní skupiny Rieber & Son, Norsko,Mělnická 133,277 32 Byšice,Česká republik.

Kde koupit Koření paprika sladk.mlet 500gVIT

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Koření paprika sladk.mlet 500gVIT a nebo v akci. Produkt Koření paprika sladk.mlet 500gVIT, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Koření paprika sladk.mlet 500gVIT

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Koření paprika sladk.mlet 500gVIT v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Sypký kořenící přípravek, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Sypký kořenící přípravek Koření paprika sladk.mlet 500gVIT ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Veseta 2l perlivá - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky