ℹ Informace o potravině Chléb toustový světlý TIP 500g Delta

🔍 Výživové údaje:

bez konzervačních látek

Kategorie: Pečivo
Zařazení: Pečivo balené

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Chléb toustový světlý TIP 500g Delta skladovat: v suchu do 25°C

Informace o produktuObrázek produktu

Chléb toustový světlý TIP 500g Delta chléb pšeničný (Pečivo) od značky UNITED BAKERIES a. s., Pekařská 1, 155 00 Praha 5 ČR.

Složení: Pšeničná mouka 68 %, voda, pšeničný kvas 9 % (voda, pšeničná mouka, pšeničnákvasná kultura), droždí, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný),řepkový olej, zlepšující přípravek [pšeničná mouka, pšeničná a ječná sladovámouka, sladový extrakt (ječný slad, voda), látka zlepšující mouku kyselinaL-askorbová], cukr, regulátor kyselosti octany sodné.

🏷️ Orientační cena: 22,05 Kč


Chléb toustový světlý TIP 500g Delta Pečivo balené

Výrobce: UNITED BAKERIES a. s., Pekařská 1, 155 00 Praha 5
EAN: 8592368100536
Alergeny: pšenice, ječmen
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: v suchu do 25°C
Použití: spotřebujte do 10 dnů
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Chléb toustový světlý TIP 500g Delta (chléb pšeničný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce UNITED BAKERIES a. s., Pekařská 1, 155 00 Praha 5.

Kde koupit Chléb toustový světlý TIP 500g Delta

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Chléb toustový světlý TIP 500g Delta a nebo v akci. Produkt Chléb toustový světlý TIP 500g Delta, který je zařazen v sekci potravin Pečivo můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Jogurt Activia ZR čokomusli 170g Zdravé ráno - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Chléb toustový světlý TIP 500g Delta

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Chléb toustový světlý TIP 500g Delta v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci chléb pšeničný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek chléb pšeničný Chléb toustový světlý TIP 500g Delta ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky