ℹ Informace o potravině Koření paprika pálivá 450g VIT

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Koření gastro

Může obsahovat stopy lepek, mléko, celer, sezam, hořčice, arašídy, sója.
Jak Koření paprika pálivá 450g VIT skladovat: v suchu

Informace o produktuObrázek produktu

Koření paprika pálivá 450g VIT sypký kořenící přípravek (Koloniál, konzervy) od značky VITANA, a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice, Česká republika ČR.

Složení: paprika pálivá mletá

🏷️ Orientační cena: 196,37 Kč


Koření paprika pálivá 450g VIT Koření gastro

Výrobce: VITANA, a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice, Česká republika
EAN: 8593837258505
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: lepek, mléko, celer, sezam, hořčice, arašídy, sója
Jak skladovat: v suchu
Použití: používá se do masitých jídel, především do gulášů, omáček a sýrů, vynikající chuť dodá také uzeninám, tvarohům nebo rybím pokrmů
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Koření paprika pálivá 450g VIT (sypký kořenící přípravek) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce VITANA, a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice, Česká republika.

Kde koupit Koření paprika pálivá 450g VIT

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Koření paprika pálivá 450g VIT a nebo v akci. Produkt Koření paprika pálivá 450g VIT, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Koření paprika pálivá 450g VIT

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Koření paprika pálivá 450g VIT v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci sypký kořenící přípravek, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek sypký kořenící přípravek Koření paprika pálivá 450g VIT ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Arizonky Kávoviny 70g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky