ℹ Informace o potravině Chips Bohemia čer.sýr+cib.130g

🔍 Výživové údaje:

Energetická hodnota na 100 g 2230 kJ/535 kcal

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy LEPEK, SOJA.
Jak Chips Bohemia čer.sýr+cib.130g skladovat: v suchu, chladu, chraňte před přímým slun. světlem

Informace o produktuObrázek produktu

Chips Bohemia čer.sýr+cib.130g smaž.bramb.lupínky s přích.čerst.sýra a jar.cibul. (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Intersnack a.s., Choustník 164, 391 32 ČR.

Složení: brambory, slunečnicový olej (33%), přírodní aroma, jedlá sůl, sušený čerstvýSÝR (1,1%), sušená cibule, (z toho jarní cibulka 0,06%), kvasničný extrakt,cukr, sušená sladká SYROVÁTKA, sušený česnek, kyselina (kyselina mléčná), koření,petržel, extrat z koření. Může obsahovat stopy LEPKU A SOJI.

🏷️ Orientační cena: 29,70 Kč


Chips Bohemia čer.sýr+cib.130g Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: Intersnack a.s., Choustník 164, 391 32
EAN: 8595606205680
Alergeny: SYROVÁTKA, SÝR
Obsahuje stopy: LEPEK, SOJA
Jak skladovat: v suchu, chladu, chraňte před přímým slun. světlem
Použití: neuvedeno
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Chips Bohemia čer.sýr+cib.130g (smaž.bramb.lupínky s přích.čerst.sýra a jar.cibul.) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Intersnack a.s., Choustník 164, 391 32.

Kde koupit Chips Bohemia čer.sýr+cib.130g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Chips Bohemia čer.sýr+cib.130g a nebo v akci. Produkt Chips Bohemia čer.sýr+cib.130g, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Chips Bohemia čer.sýr+cib.130g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Chips Bohemia čer.sýr+cib.130g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci smaž.bramb.lupínky s přích.čerst.sýra a jar.cibul., a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek smaž.bramb.lupínky s přích.čerst.sýra a jar.cibul. Chips Bohemia čer.sýr+cib.130g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Bonboniera MzN koš.oříšek 150g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky