ℹ Informace o potravině Koření chilli na ind.kari 100g Deggi mirch

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Koření gastro

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Koření chilli na ind.kari 100g Deggi mirch skladovat: v suchu do 25°C

Informace o produktuObrázek produktu

Koření chilli na ind.kari 100g Deggi mirch směs sypkého koření (Koloniál, konzervy) od značky R.A.Shalamar International,adresa E.30/9B,Shaheen Colony,Walton Road,Lahore Cantt,Pákistán Indie.

Složení: bez označení (jednodruhová položka)

🏷️ Orientační cena: 47,41 Kč


Koření chilli na ind.kari 100g Deggi mirch Koření gastro

Výrobce: R.A.Shalamar International,adresa E.30/9B,Shaheen Colony,Walton Road,Lahore Cantt,Pákistán
EAN: 8902167000034
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: v suchu do 25°C
Použití: k dochucení pokrmů
Země původu: Indie


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Koření chilli na ind.kari 100g Deggi mirch (směs sypkého koření) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce R.A.Shalamar International,adresa E.30/9B,Shaheen Colony,Walton Road,Lahore Cantt,Pákistán.

Kde koupit Koření chilli na ind.kari 100g Deggi mirch

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Koření chilli na ind.kari 100g Deggi mirch a nebo v akci. Produkt Koření chilli na ind.kari 100g Deggi mirch, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Koření chilli na ind.kari 100g Deggi mirch

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Koření chilli na ind.kari 100g Deggi mirch v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci směs sypkého koření, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek směs sypkého koření Koření chilli na ind.kari 100g Deggi mirch ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Koření kurkuma 600g GE dóza - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky