ℹ Informace o potravině Káva Lavaz.500g Cafe Esp.zrno

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Káva

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Káva Lavaz.500g Cafe Esp.zrno skladovat: v chladu a suchu

Informace o produktuObrázek produktu

Káva Lavaz.500g Cafe Esp.zrno zrnková káva (Koloniál, konzervy) od značky LUIGI LAVAZZA S.p.A., C.SO NOVARA, 59, 10154TORINO-ITALIA Itálie.

Složení: 100% Arabika

🏷️ Orientační cena: 252,70 Kč


Káva Lavaz.500g Cafe Esp.zrno Káva

Výrobce: LUIGI LAVAZZA S.p.A., C.SO NOVARA, 59, 10154TORINO-ITALIA
EAN: 8000070018754
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: v chladu a suchu
Použití: neuvedeno
Země původu: Itálie


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Káva Lavaz.500g Cafe Esp.zrno (zrnková káva) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce LUIGI LAVAZZA S.p.A., C.SO NOVARA, 59, 10154TORINO-ITALIA.

Kde koupit Káva Lavaz.500g Cafe Esp.zrno

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Káva Lavaz.500g Cafe Esp.zrno a nebo v akci. Produkt Káva Lavaz.500g Cafe Esp.zrno, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Káva Lavaz.500g Cafe Esp.zrno

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Káva Lavaz.500g Cafe Esp.zrno v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci zrnková káva, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek zrnková káva Káva Lavaz.500g Cafe Esp.zrno ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Káva Lavaz.1kg Quali.Ross.zrno - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky