ℹ Informace o potravině Kešu natural 200g Edeka

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy .
Jak Kešu natural 200g Edeka skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Kešu natural 200g Edeka (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 155,20 Kč


Kešu natural 200g Edeka Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg
EAN: 4311501391921
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Kešu natural 200g Edeka () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg.

Kde koupit Kešu natural 200g Edeka

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Kešu natural 200g Edeka a nebo v akci. Produkt Kešu natural 200g Edeka, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Kešu natural 200g Edeka

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Kešu natural 200g Edeka v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Kešu natural 200g Edeka ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Sýr Pizza str.42% 200g Mibell - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky