ℹ Informace o potravině Chips Bohemia ř.vruby chil.65g

🔍 Výživové údaje:

Energetická hodnota na 100 g -2212 kJ/531 kcal

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy celer, mléko, pšeničná mouka.
Jak Chips Bohemia ř.vruby chil.65g skladovat: v suchu, chladu, chránit před přímým slunečním světlem

Informace o produktuObrázek produktu

Chips Bohemia ř.vruby chil.65g smaž.brambor.lupín.s přích.rajčete a papriky,páli. (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Intersnack ČR.

Složení: brambory, slunečnicový olej (32 %), cukr, jedlá sůl, PŠENIČNÁ mouka, sušenéparadajky (0,6%), kvasnicový extrakrt, sušená cibule, sušený česnek, petržel,kyselina (kyselina citronová), maltodextrín, přírodní aroma, CELER, sušenéchilli (0,05%), regulátor kyseliny (octany sodné), aroma

🏷️ Orientační cena: 16,33 Kč


Chips Bohemia ř.vruby chil.65g Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: Intersnack
EAN: 8595606206014
Alergeny: celer, mléko, pšeničná mouka
Obsahuje stopy: celer, mléko, pšeničná mouka
Jak skladovat: v suchu, chladu, chránit před přímým slunečním světlem
Použití: neuvedeno
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Chips Bohemia ř.vruby chil.65g (smaž.brambor.lupín.s přích.rajčete a papriky,páli.) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Intersnack.

Kde koupit Chips Bohemia ř.vruby chil.65g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Chips Bohemia ř.vruby chil.65g a nebo v akci. Produkt Chips Bohemia ř.vruby chil.65g, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Chips Bohemia ř.vruby chil.65g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Chips Bohemia ř.vruby chil.65g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci smaž.brambor.lupín.s přích.rajčete a papriky,páli., a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek smaž.brambor.lupín.s přích.rajčete a papriky,páli. Chips Bohemia ř.vruby chil.65g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sušenky Biskiti čoko+koko EMCO 60g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky