ℹ Informace o potravině Chips Tretter’s mrkev+past.90g pastiňák

🔍 Výživové údaje:

Energetická hodnota 567kcal/2360kJ,tuky 40g z toho nasycené mastné kyseliny 4,7g,Sacharidy 30g z toho cukry 23g, Vláknina 21g, Bílkoviny 8,2g, Sůl 1,10g

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Chips Tretter’s mrkev+past.90g pastiňák skladovat: v suchu, chrantě před přímým slunečním zářením

Informace o produktuObrázek produktu

Chips Tretter’s mrkev+past.90g pastiňák Zeleninové chipsy z mrkve a pastináku ochucené mořskou solí (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Chips Praha s.r.o., Pražská 291, 250 81 Nehvizdy, Česká republika Česká republika.

Složení: 63 % směs zeleniny v různém poměru (mrkev, pastinák), slunečnicový olej, 1,3%jedlá mořská sůl.

🏷️ Orientační cena: 27,36 Kč


Chips Tretter's mrkev+past.90g pastiňák Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: Chips Praha s.r.o., Pražská 291, 250 81 Nehvizdy, Česká republika
EAN: 8594163860349
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: v suchu, chrantě před přímým slunečním zářením
Použití: neuvedeno
Země původu: Česká republika


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Chips Tretter’s mrkev+past.90g pastiňák (Zeleninové chipsy z mrkve a pastináku ochucené mořskou solí) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Chips Praha s.r.o., Pražská 291, 250 81 Nehvizdy, Česká republika.

Kde koupit Chips Tretter’s mrkev+past.90g pastiňák

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Chips Tretter’s mrkev+past.90g pastiňák a nebo v akci. Produkt Chips Tretter’s mrkev+past.90g pastiňák, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Bonbony Mentos Mini 10.5g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Chips Tretter’s mrkev+past.90g pastiňák

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Chips Tretter’s mrkev+past.90g pastiňák v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Zeleninové chipsy z mrkve a pastináku ochucené mořskou solí, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Zeleninové chipsy z mrkve a pastináku ochucené mořskou solí Chips Tretter’s mrkev+past.90g pastiňák ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky