ℹ Informace o potravině Bonboniera EDEKA Plod.moře250g

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Bonbony,bonboniery

Může obsahovat stopy .
Jak Bonboniera EDEKA Plod.moře250g skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Bonboniera EDEKA Plod.moře250g (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 82,06 Kč


Bonboniera EDEKA Plod.moře250g Bonbony,bonboniery

 

Výrobce:
EAN: 4311501603161
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Bonboniera EDEKA Plod.moře250g () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Bonboniera EDEKA Plod.moře250g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Bonboniera EDEKA Plod.moře250g a nebo v akci. Produkt Bonboniera EDEKA Plod.moře250g, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Bonboniera EDEKA Plod.moře250g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Bonboniera EDEKA Plod.moře250g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Bonboniera EDEKA Plod.moře250g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Mandle jádra 200g mletá G&G - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky