ℹ Informace o potravině Česnek.pasta 0% bez soli 5kg Aiva

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené ostatní

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Česnek.pasta 0% bez soli 5kg Aiva skladovat: nutné skladovat v ledničce nebo chladícím boxu ů výrobek neobsahuje konzervant

Informace o produktuObrázek produktu

Česnek.pasta 0% bez soli 5kg Aiva zpracovaná jednodruhová zelenina bez soli (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky AIVA CZ s.r.o. Česká republika.

Složení: česnek, řepkový olej, pitná voda

🏷️ Orientační cena: 463,38 Kč


Česnek.pasta 0% bez soli 5kg Aiva Chlazené ostatní

Výrobce: AIVA CZ s.r.o.
EAN: 8594021710878
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: nutné skladovat v ledničce nebo chladícím boxu ů výrobek neobsahuje konzervant
Použití: vhodné při pečení,smažení,grilování a uzení všech druhů masa,k dochucovánípolévek a omáček
Země původu: Česká republika


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Česnek.pasta 0% bez soli 5kg Aiva (zpracovaná jednodruhová zelenina bez soli) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce AIVA CZ s.r.o..

Kde koupit Česnek.pasta 0% bez soli 5kg Aiva

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Česnek.pasta 0% bez soli 5kg Aiva a nebo v akci. Produkt Česnek.pasta 0% bez soli 5kg Aiva, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Česnek.pasta 0% bez soli 5kg Aiva

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Česnek.pasta 0% bez soli 5kg Aiva v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci zpracovaná jednodruhová zelenina bez soli, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek zpracovaná jednodruhová zelenina bez soli Česnek.pasta 0% bez soli 5kg Aiva ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  +Slanina angl.krájená Ste á/kg královská cca 1kg - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky