ℹ Informace o potravině Káva Jacobs Capp.Vanilla 120g

🔍 Výživové údaje:

uvedeny na obale

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Káva

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Káva Jacobs Capp.Vanilla 120g skladovat: v suchu a chránit před teplem a světlem

Informace o produktuObrázek produktu

Káva Jacobs Capp.Vanilla 120g instantní kávová aromat.směs s cukrem a odt.mlékem (Koloniál, konzervy) od značky Jacobs Douwe Egberts CZ s.r.o. Česká republika.

Složení: uvedeno na obale

🏷️ Orientační cena: 40,09 Kč


Káva Jacobs Capp.Vanilla 120g Káva

Výrobce: Jacobs Douwe Egberts CZ s.r.o.
EAN: 8711000435854
Alergeny: mléko
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: v suchu a chránit před teplem a světlem
Použití: k přípravě instantního horkého nápoje
Země původu: Česká republika


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Káva Jacobs Capp.Vanilla 120g (instantní kávová aromat.směs s cukrem a odt.mlékem) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Jacobs Douwe Egberts CZ s.r.o..

Kde koupit Káva Jacobs Capp.Vanilla 120g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Káva Jacobs Capp.Vanilla 120g a nebo v akci. Produkt Káva Jacobs Capp.Vanilla 120g, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Káva Jacobs Capp.Vanilla 120g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Káva Jacobs Capp.Vanilla 120g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci instantní kávová aromat.směs s cukrem a odt.mlékem, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek instantní kávová aromat.směs s cukrem a odt.mlékem Káva Jacobs Capp.Vanilla 120g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Hg Koření směs na ryby hr.750g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky