ℹ Informace o potravině Celer krájený nudle VB 2kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené ostatní

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Celer krájený nudle VB 2kg skladovat: 1°C až 8°C

Informace o produktuObrázek produktu

Celer krájený nudle VB 2kg celer krájený na nudle (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Družstvo Bramko CZ Semice 43,289 17 Semice Česká republika.

Složení: Celer.

🏷️ Orientační cena: 80,40 Kč


Celer krájený nudle VB 2kg Chlazené ostatní

Výrobce: Družstvo Bramko CZ Semice 43,289 17 Semice
EAN: 8594009797785
Alergeny: CELER
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 1°C až 8°C
Použití: po otevření spotřebujte do 24 hodin
Země původu: Česká republika


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Celer krájený nudle VB 2kg (celer krájený na nudle) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Družstvo Bramko CZ Semice 43,289 17 Semice.

Kde koupit Celer krájený nudle VB 2kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Celer krájený nudle VB 2kg a nebo v akci. Produkt Celer krájený nudle VB 2kg, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Celer krájený nudle VB 2kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Celer krájený nudle VB 2kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci celer krájený na nudle, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek celer krájený na nudle Celer krájený nudle VB 2kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Culatello diCant.1/2 IBISá/kg (cca 2kg)Cantina - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky