ℹ Informace o potravině Česnek loup.chlaz.1kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené ostatní

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Česnek loup.chlaz.1kg skladovat: 0-5°C

Informace o produktuObrázek produktu

Česnek loup.chlaz.1kg česnek loupaný, chlazený (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Titbit s r.o., Pobřežní 18/16, 186 00 Praha 8 viz.etiketa.

Složení: Česnek-stroužky.

🏷️ Orientační cena: 137,89 Kč


Česnek loup.chlaz.1kg Chlazené ostatní

Výrobce: Titbit s r.o., Pobřežní 18/16, 186 00 Praha 8
EAN: 8595160117351
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 0-5°C
Použití: neuvedeno
Země původu: viz.etiketa


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Česnek loup.chlaz.1kg (česnek loupaný, chlazený) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Titbit s r.o., Pobřežní 18/16, 186 00 Praha 8.

Kde koupit Česnek loup.chlaz.1kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Česnek loup.chlaz.1kg a nebo v akci. Produkt Česnek loup.chlaz.1kg, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Česnek loup.chlaz.1kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Česnek loup.chlaz.1kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci česnek loupaný, chlazený, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek česnek loupaný, chlazený Česnek loup.chlaz.1kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Antipasti selec. 210g Edeka - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky