ℹ Informace o potravině Čaj PICK zelené vari.ovoce 30g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Čaj PICK zelené vari.ovoce 30g skladovat: v suchu

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj PICK zelené vari.ovoce 30g zelený čaj aromatizovaný – různé druhy (Koloniál, konzervy) od značky Jacobs Douwe Egberts Retail, Moulíkova 3286/1b, 150 00 Praha 5 Holandsko.

Složení: zelený čaj aromatizovaný s brusinkou,s kokosem, zelený čaj aromatizovaný sjahodou a citronovou trávou, zelený čaj aromatizovaný ovoněný jasmínem s mangem

🏷️ Orientační cena: 26,33 Kč


Čaj PICK zelené vari.ovoce 30g Čaj

Výrobce: Jacobs Douwe Egberts Retail, Moulíkova 3286/1b, 150 00 Praha 5
EAN: 8711000895979
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: v suchu
Použití: k přípravě horkého nápoje
Země původu: Holandsko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj PICK zelené vari.ovoce 30g (zelený čaj aromatizovaný – různé druhy) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Jacobs Douwe Egberts Retail, Moulíkova 3286/1b, 150 00 Praha 5.

Kde koupit Čaj PICK zelené vari.ovoce 30g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj PICK zelené vari.ovoce 30g a nebo v akci. Produkt Čaj PICK zelené vari.ovoce 30g, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Čaj PICK zelené vari.ovoce 30g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj PICK zelené vari.ovoce 30g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci zelený čaj aromatizovaný – různé druhy, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek zelený čaj aromatizovaný – různé druhy Čaj PICK zelené vari.ovoce 30g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Čaj PICK borůvka 40g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky