ℹ Informace o potravině Čaj PICK Meduňka 30g RETAIL

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Čaj PICK Meduňka 30g RETAIL skladovat: Uchovávejte na suchém a temném místě

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj PICK Meduňka 30g RETAIL Meduňka bylinný čaj (Koloniál, konzervy) od značky Douwe Egberts Retail, Moulíkova 3286/1b, 150 00 Praha 5 Maďarsko.

Složení: Meduňka (100%)

🏷️ Orientační cena: 24,78 Kč


Čaj PICK Meduňka 30g RETAIL Čaj

Výrobce: Douwe Egberts Retail, Moulíkova 3286/1b, 150 00 Praha 5
EAN: 5997100037256
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Uchovávejte na suchém a temném místě
Použití: Pro návod k přípravě viz obal.
Země původu: Maďarsko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj PICK Meduňka 30g RETAIL (Meduňka bylinný čaj) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Douwe Egberts Retail, Moulíkova 3286/1b, 150 00 Praha 5.

Kde koupit Čaj PICK Meduňka 30g RETAIL

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj PICK Meduňka 30g RETAIL a nebo v akci. Produkt Čaj PICK Meduňka 30g RETAIL, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Čaj PICK Meduňka 30g RETAIL

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj PICK Meduňka 30g RETAIL v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Meduňka bylinný čaj, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Meduňka bylinný čaj Čaj PICK Meduňka 30g RETAIL ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Nescafe classic inst. 500g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky