ℹ Informace o potravině Čaj JEMČA čínský 20×1.5g RETAIL

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Čaj JEMČA čínský 20×1.5g RETAIL skladovat: Skladujte na chladném asuché místě, chraňte před přímým slunečním zářením.

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj JEMČA čínský 20×1.5g RETAIL pravý černý čaj (Koloniál, konzervy) od značky Tata Global Beverages Czech Republic a.s., Znojemská 687, 675 31 Jemnice Německo.

Složení: Pravý černý čaj (směs černých čajů: Čínský čaj 51%, Vietnamský čaj).

🏷️ Orientační cena: 11,01 Kč


Čaj JEMČA čínský 20x1.5g RETAIL Čaj

Výrobce: Tata Global Beverages Czech Republic a.s., Znojemská 687, 675 31 Jemnice
EAN: 8594004171122
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte na chladném asuché místě, chraňte před přímým slunečním zářením.
Použití: Čajový sáček vložte do šálku a zalijte 250ml právě vroucí vody. Nechte cca 3-4minuty vyluhovat. Pro přípravu kvalitního nápoje doporučujeme použít vždy novýsáček čaje.
Země původu: Německo


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj JEMČA čínský 20×1.5g RETAIL (pravý černý čaj) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Tata Global Beverages Czech Republic a.s., Znojemská 687, 675 31 Jemnice.

Kde koupit Čaj JEMČA čínský 20×1.5g RETAIL

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj JEMČA čínský 20×1.5g RETAIL a nebo v akci. Produkt Čaj JEMČA čínský 20×1.5g RETAIL, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Knackebrot EDEKA sýrdýň.s.200g BIO - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Čaj JEMČA čínský 20×1.5g RETAIL

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj JEMČA čínský 20×1.5g RETAIL v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci pravý černý čaj, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek pravý černý čaj Čaj JEMČA čínský 20×1.5g RETAIL ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky