ℹ Informace o potravině Sůl mořská mlýnek 110g G&G

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Cukr,sůl,sladidla

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Sůl mořská mlýnek 110g G&G skladovat: v suchu, chraňte před teplem

Informace o produktuObrázek produktu

Sůl mořská mlýnek 110g G&G mořská sůl s mlýnkem (Koloniál, konzervy) od značky vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg Německo.

Složení: mořská sůl

🏷️ Orientační cena: 29,47 Kč


Sůl mořská mlýnek 110g G&G Cukr,sůl,sladidla

Výrobce: vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg
EAN: 4311501487990
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: v suchu, chraňte před teplem
Použití: neuvedeno
Země původu: Německo


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sůl mořská mlýnek 110g G&G (mořská sůl s mlýnkem) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg.

Kde koupit Sůl mořská mlýnek 110g G&G

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sůl mořská mlýnek 110g G&G a nebo v akci. Produkt Sůl mořská mlýnek 110g G&G, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sůl mořská mlýnek 110g G&G

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sůl mořská mlýnek 110g G&G v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci mořská sůl s mlýnkem, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek mořská sůl s mlýnkem Sůl mořská mlýnek 110g G&G ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Čaj JEMČA kopřiva 30g RETAIL - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky