ℹ Informace o potravině Želé Vidal 200ks pestrobarevný

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Pendreky,pásky,želé

Může obsahovat stopy .
Jak Želé Vidal 200ks pestrobarevný skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Želé Vidal 200ks pestrobarevný (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 273,01 Kč


Želé Vidal 200ks pestrobarevný Pendreky,pásky,želé

 

Výrobce:
EAN: 8413178229616
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Želé Vidal 200ks pestrobarevný () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Želé Vidal 200ks pestrobarevný

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Želé Vidal 200ks pestrobarevný a nebo v akci. Produkt Želé Vidal 200ks pestrobarevný, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Želé Vidal 200ks pestrobarevný

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Želé Vidal 200ks pestrobarevný v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Želé Vidal 200ks pestrobarevný ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Tyčinka Delux čoko brownies 60g bez lepku - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky