ℹ Informace o potravině Zázvor volně 1kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Ovoce, zelenina, bylinky
Zařazení: Ovoce a zelenina

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Zázvor volně 1kg skladovat: 0-5st

Informace o produktuObrázek produktu

Zázvor volně 1kg neuvedeno (Ovoce, zelenina, bylinky) od značky viz etiketa .

Složení: zázvor

🏷️ Orientační cena: 199,98 Kč


Zázvor volně 1kg Ovoce a zelenina

Výrobce: viz etiketa
EAN: 281108
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 0-5st
Použití: neuvedeno
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Zázvor volně 1kg (neuvedeno) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce viz etiketa.

Kde koupit Zázvor volně 1kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Zázvor volně 1kg a nebo v akci. Produkt Zázvor volně 1kg, který je zařazen v sekci potravin Ovoce, zelenina, bylinky můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Zázvor volně 1kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Zázvor volně 1kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci neuvedeno, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek neuvedeno Zázvor volně 1kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Ředkev bílá 1ks - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky