ℹ Informace o potravině Veritea 1.25l čaj citr.černý Aquila

🔍 Výživové údaje:

Energetická hodnota na 100ml: 131kj, sacharidy 7,9g, cukry 7,9g

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nealko pet

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Veritea 1.25l čaj citr.černý Aquila skladovat: Uchovejte v chladu a suchu.

Informace o produktuObrázek produktu

Veritea 1.25l čaj citr.černý Aquila Pravý černý čaj se šťávou s citronu (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky KARLOVARSKÉ MINERÁLNÍ VODY a.s., Horova 3, 360 21 Karlovy Vary, Česká republika ČR.

Složení: Složení: pramenitá voda, cukr, čajový výluh z černého čaje 4,1 %, glukóza,citronová šťáva 0,2 %, aroma, kyselina: kyselina citronová, antioxidant:kyselina L-askorbová.

🏷️ Orientační cena: 20,58 Kč


Veritea 1.25l čaj citr.černý Aquila Nealko pet

 

Výrobce: KARLOVARSKÉ MINERÁLNÍ VODY a.s., Horova 3, 360 21 Karlovy Vary, Česká republika
EAN: 8594001028573
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Uchovejte v chladu a suchu.
Použití: neuvedeno
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Veritea 1.25l čaj citr.černý Aquila (Pravý černý čaj se šťávou s citronu) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce KARLOVARSKÉ MINERÁLNÍ VODY a.s., Horova 3, 360 21 Karlovy Vary, Česká republika.

Kde koupit Veritea 1.25l čaj citr.černý Aquila

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Veritea 1.25l čaj citr.černý Aquila a nebo v akci. Produkt Veritea 1.25l čaj citr.černý Aquila, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  +Utopenci S4 2.7kg pikant ZVIČ (17xcca100g) - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Veritea 1.25l čaj citr.černý Aquila

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Veritea 1.25l čaj citr.černý Aquila v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Pravý černý čaj se šťávou s citronu, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Pravý černý čaj se šťávou s citronu Veritea 1.25l čaj citr.černý Aquila ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky