ℹ Informace o potravině Veritea 0.5l čaj brosk.zelený Aquila

🔍 Výživové údaje:

Energetická hodnota na 100ml: 109kj, sacharidy 6,5g, cukry 6,5g

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nealko pet

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Veritea 0.5l čaj brosk.zelený Aquila skladovat: Uchovejte v chladu a suchu.

Informace o produktuObrázek produktu

Veritea 0.5l čaj brosk.zelený Aquila Pravý zelený čaj se šťávou z broskve (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky KARLOVARSKÉ MINERÁLNÍ VODY a.s., Horova 3, 360 21 Karlovy Vary, Česká republika ČR.

Složení: Složení: pramenitá voda, cukr, čajový výluh ze zeleného čaje 3,2 %, broskvovášťáva 1 %, citronová šťáva 0,44 %, glukóza, aroma, antioxidant: kyselinaL-askorbová, sůl.

🏷️ Orientační cena: 20,38 Kč


Veritea 0.5l čaj brosk.zelený Aquila Nealko pet

 

Výrobce: KARLOVARSKÉ MINERÁLNÍ VODY a.s., Horova 3, 360 21 Karlovy Vary, Česká republika
EAN: 8594001028603
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Uchovejte v chladu a suchu.
Použití: neuvedeno
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Veritea 0.5l čaj brosk.zelený Aquila (Pravý zelený čaj se šťávou z broskve) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce KARLOVARSKÉ MINERÁLNÍ VODY a.s., Horova 3, 360 21 Karlovy Vary, Česká republika.

Kde koupit Veritea 0.5l čaj brosk.zelený Aquila

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Veritea 0.5l čaj brosk.zelený Aquila a nebo v akci. Produkt Veritea 0.5l čaj brosk.zelený Aquila, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Sanbitter rosso 0.1l - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Veritea 0.5l čaj brosk.zelený Aquila

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Veritea 0.5l čaj brosk.zelený Aquila v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Pravý zelený čaj se šťávou z broskve, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Pravý zelený čaj se šťávou z broskve Veritea 0.5l čaj brosk.zelený Aquila ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky