ℹ Informace o potravině Vepř.kolínko BK na peč.KUá/kg rolované(cca 1kg)

🔍 Výživové údaje:

Průměrné výživové údaje na 100g:Energie 1002 kJ/239 kcal, tuky 19,3g z tohonasycené MK 7,8g, sacharidy 0g z toho cukry 0g, bílkoviny 15,5g, sůl 1,2g.

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Vepř.kolínko BK na peč.KUá/kg rolované(cca 1kg) skladovat: Skladujte při teplotě od +1 do +4°C

Informace o produktuObrázek produktu

Vepř.kolínko BK na peč.KUá/kg rolované(cca 1kg) Vepřové koleno bez kosti s kůží v síťce zarolované nastříknuté láke… (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Kostelecké uzeniny a.s., provozovna Planá n. Lužnicí, Průmyslová 499, 391 11 Planá n. L., ČR Česká republika.

Složení: Vepřové koleno s kůží 90%, pitná voda 4%, sušená zelenina, jedlá sůl, koření,stabilizátor E250, E451, antioxidant E316.

🏷️ Orientační cena: 117,19 Kč


Vepř.kolínko BK na peč.KUá/kg rolované(cca 1kg) Chlazené uzeniny

Výrobce: Kostelecké uzeniny a.s., provozovna Planá n. Lužnicí, Průmyslová 499, 391 11 Planá n. L., ČR
EAN: 297540
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte při teplotě od +1 do +4°C
Použití: neuvedeno
Země původu: Česká republika


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Vepř.kolínko BK na peč.KUá/kg rolované(cca 1kg) (Vepřové koleno bez kosti s kůží v síťce zarolované nastříknuté láke…) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Kostelecké uzeniny a.s., provozovna Planá n. Lužnicí, Průmyslová 499, 391 11 Planá n. L., ČR.

Kde koupit Vepř.kolínko BK na peč.KUá/kg rolované(cca 1kg)

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Vepř.kolínko BK na peč.KUá/kg rolované(cca 1kg) a nebo v akci. Produkt Vepř.kolínko BK na peč.KUá/kg rolované(cca 1kg), který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Párky javořické"24"OA KU á/kg (1ks cca 50g) - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Vepř.kolínko BK na peč.KUá/kg rolované(cca 1kg)

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Vepř.kolínko BK na peč.KUá/kg rolované(cca 1kg) v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Vepřové koleno bez kosti s kůží v síťce zarolované nastříknuté láke…, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Vepřové koleno bez kosti s kůží v síťce zarolované nastříknuté láke… Vepř.kolínko BK na peč.KUá/kg rolované(cca 1kg) ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky