ℹ Informace o potravině Vejce L 30ks Zlatá vejce

🔍 Výživové údaje:

Výživové hodnoty ve 100g výrobku:Energetická hodnota:622 kJ/148 kca,Bílkoviny
15,5g,Sacharidy 0,9g,z toho cukry:0,9g,Tuky:10,2g

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Vejce, vaječ.směsi

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Vejce L 30ks Zlatá vejce skladovat: 5° až 18°C

Informace o produktuObrázek produktu

Vejce L 30ks Zlatá vejce čerstvá vejce, balení po 30 ks na proložce, zabalené ve folii (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky Zlatá vejce a.s. ČR.

Složení: vejce

🏷️ Orientační cena: 97,32 Kč


Vejce L 30ks Zlatá vejce Vejce, vaječ.směsi

Výrobce: Zlatá vejce a.s.
EAN: 8594016240724
Alergeny: vejce
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 5° až 18°C
Použití: min.trvanlivost 28 dní
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Vejce L 30ks Zlatá vejce (čerstvá vejce, balení po 30 ks na proložce, zabalené ve folii) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Zlatá vejce a.s..

Kde koupit Vejce L 30ks Zlatá vejce

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Vejce L 30ks Zlatá vejce a nebo v akci. Produkt Vejce L 30ks Zlatá vejce, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Vejce L 30ks Zlatá vejce

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Vejce L 30ks Zlatá vejce v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci čerstvá vejce, balení po 30 ks na proložce, zabalené ve folii, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek čerstvá vejce, balení po 30 ks na proložce, zabalené ve folii Vejce L 30ks Zlatá vejce ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sýr.dort s nivou 55% á/kg cca 1.4kg - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky