ℹ Informace o potravině Uzený hov.jazyk uz.VB ZŘ á/kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Uzený hov.jazyk uz.VB ZŘ á/kg skladovat: Skladujte při teplotě +1 až +4°C

Informace o produktuObrázek produktu

Uzený hov.jazyk uz.VB ZŘ á/kg Masný výrobek tepelně opracovaný (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Masokombinát Polička,a. s., Kamenec u Poličky 300, 572 23 Polička ČR.

Složení: hovězí jazyk 80%, pitná voda, jedlá sůl s jodem (jedlá sůl, jodičnan draselný)max.4%, stabilizátory: E450, E451, zahušťovadlo: E407, antioxidanty: E301, E331,koření, aroma, barvivo: E120, konzervant: E250.

🏷️ Orientační cena: 155,42 Kč


Uzený hov.jazyk uz.VB ZŘ á/kg Chlazené uzeniny

Výrobce: Masokombinát Polička,a. s., Kamenec u Poličky 300, 572 23 Polička
EAN: 283434
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte při teplotě +1 až +4°C
Použití: Po rozbalení skladujte při teplotě +1°C až +7°C a spotřebujte do 3 dnů.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Uzený hov.jazyk uz.VB ZŘ á/kg (Masný výrobek tepelně opracovaný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Masokombinát Polička,a. s., Kamenec u Poličky 300, 572 23 Polička.

Kde koupit Uzený hov.jazyk uz.VB ZŘ á/kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Uzený hov.jazyk uz.VB ZŘ á/kg a nebo v akci. Produkt Uzený hov.jazyk uz.VB ZŘ á/kg, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Šunka bauern/selská 200g G&G - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Uzený hov.jazyk uz.VB ZŘ á/kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Uzený hov.jazyk uz.VB ZŘ á/kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Masný výrobek tepelně opracovaný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Masný výrobek tepelně opracovaný Uzený hov.jazyk uz.VB ZŘ á/kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky