ℹ Informace o potravině Tyčinky sýrové G.Snack 90g Golden Snack

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy vejce, soja.
Jak Tyčinky sýrové G.Snack 90g Golden Snack skladovat: Skladujte v suchém a tmavém prostředí. Chraňte před slunečním svitem.

Informace o produktuObrázek produktu

Tyčinky sýrové G.Snack 90g Golden Snack Tyčinky trvanlivé sýrové (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Golden Snack s.r.o.,391 55 Záhostice,Česká republika Česká Republika.

Složení: pšeničná mouka, voda, ztužený rostlinný olej (rostlinné oleje/palmový,řepkový/, voda, emulgátor E 471, sůl, regulátor kyselosti E 330, konzervantE 202, barvivo E 160 b, aroma), sýr 5% (přírodní sýry, voda, tvaroh, sušenásyrovátka, tavící soli E 331, E 451), bramborový škrob, sůl max. 5%, prášekdo pečiva(dihydrogenfosforečnan sodný, hydrogenuhličitan sodný, pšeničná mouka),leštící látka E 524

🏷️ Orientační cena: 9,76 Kč


Tyčinky sýrové G.Snack 90g Golden Snack Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: Golden Snack s.r.o.,391 55 Záhostice,Česká republika
EAN: 8594042910646
Alergeny: pšeničná mouka, sýr(přírodní sýry, tvaroh, sušená syrovátka), prášek do pečiva(pšeničná mouka)
Obsahuje stopy: vejce, soja
Jak skladovat: Skladujte v suchém a tmavém prostředí. Chraňte před slunečním svitem.
Použití: k přímé spotřebě
Země původu: Česká Republika


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Tyčinky sýrové G.Snack 90g Golden Snack (Tyčinky trvanlivé sýrové) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Golden Snack s.r.o.,391 55 Záhostice,Česká republika.

Kde koupit Tyčinky sýrové G.Snack 90g Golden Snack

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Tyčinky sýrové G.Snack 90g Golden Snack a nebo v akci. Produkt Tyčinky sýrové G.Snack 90g Golden Snack, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Tyčinka Deli oříšková 35g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Tyčinky sýrové G.Snack 90g Golden Snack

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Tyčinky sýrové G.Snack 90g Golden Snack v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Tyčinky trvanlivé sýrové, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Tyčinky trvanlivé sýrové Tyčinky sýrové G.Snack 90g Golden Snack ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky