ℹ Informace o potravině Tyčinky Staročes.soletky 100g Golden Snack

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy vejce, soja, mléko.
Jak Tyčinky Staročes.soletky 100g Golden Snack skladovat: Skladujte v suchém a tmavém prostředí. Chraňte před slunečním svitem.

Informace o produktuObrázek produktu

Tyčinky Staročes.soletky 100g Golden Snack Trvanlivé pečivo (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Golden Snack s.r.o. Česká Republika.

Složení: pšeničná mouka, voda, sůl max. 8%, ztužený rostlinný olej(rostlinné oleje/palmový, řepkový/, voda, emulgátor E 471, sůl, regulátor kyselosti E 330,konzervant E 202, barvivo E 160b, aroma), ječný diastatický slad, prášek dopečiva(dihydrogenfosforečnan sodný, hydrogenuhličitan sodný, pšeničná mouka),leštící látka E 524

🏷️ Orientační cena: 8,04 Kč


Tyčinky Staročes.soletky 100g Golden Snack Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: Golden Snack s.r.o.
EAN: 8594042910103
Alergeny: pšeničná mouka, diastatický pšeničný sklad, prášek do pečiva(pčeničná mouka)
Obsahuje stopy: vejce, soja, mléko
Jak skladovat: Skladujte v suchém a tmavém prostředí. Chraňte před slunečním svitem.
Použití: k přímé spotřebě
Země původu: Česká Republika


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Tyčinky Staročes.soletky 100g Golden Snack (Trvanlivé pečivo) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Golden Snack s.r.o..

Kde koupit Tyčinky Staročes.soletky 100g Golden Snack

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Tyčinky Staročes.soletky 100g Golden Snack a nebo v akci. Produkt Tyčinky Staročes.soletky 100g Golden Snack, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Chio Taccos 65g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Tyčinky Staročes.soletky 100g Golden Snack

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Tyčinky Staročes.soletky 100g Golden Snack v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Trvanlivé pečivo, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Trvanlivé pečivo Tyčinky Staročes.soletky 100g Golden Snack ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky