ℹ Informace o potravině Tyčinky grahamové 90g Golden Snack

🔍 Výživové údaje:

|100 g:|Enerneuvedeno

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy vejce, soja.
Jak Tyčinky grahamové 90g Golden Snack skladovat: Skladujte v suchém a tmavém prostředí. Chraňte před slunečním svitem.

Informace o produktuObrázek produktu

Tyčinky grahamové 90g Golden Snack Tyčinky grahamové, trvanlivé pečivo (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Golden Snack s.r.o.,391 55 Záhostice,Česká republika Česká Republika.

Složení: Pšeničná celozrnná mouka 30%, pšeničná mouka, voda, ztužený rostlinný olej(rostlinné oleje /palmový, řepkový/, voda, emulgátor E 471, sůl, regulátorkyselosti E 330, konzervant E 202, barvivo E 160 b, aroma), sýr (přírodní sýry,voda,tvaroh, sušená syrovátka, tavící soli E 331, E 451), bramborový škrob,sůl, prášek do pečiva (dihydrogenfosforečnan sodný, hydrogenuhličitan sodný,pšeničná mouka), leštící látka E 524.

🏷️ Orientační cena: 9,76 Kč


Tyčinky grahamové 90g Golden Snack Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: Golden Snack s.r.o.,391 55 Záhostice,Česká republika
EAN: 8594042910639
Alergeny: pšeničná mouka celozrnná, pčeničná mouka, sýr(přírodní sýry, tvaroh, sušená syrovátka), prášek do pečiva(pše mouka)
Obsahuje stopy: vejce, soja
Jak skladovat: Skladujte v suchém a tmavém prostředí. Chraňte před slunečním svitem.
Použití: k přímé spotřebě
Země původu: Česká Republika


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Tyčinky grahamové 90g Golden Snack (Tyčinky grahamové, trvanlivé pečivo) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Golden Snack s.r.o.,391 55 Záhostice,Česká republika.

Kde koupit Tyčinky grahamové 90g Golden Snack

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Tyčinky grahamové 90g Golden Snack a nebo v akci. Produkt Tyčinky grahamové 90g Golden Snack, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Chips Golden Rings šun.80g+25% Golden Snack - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Tyčinky grahamové 90g Golden Snack

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Tyčinky grahamové 90g Golden Snack v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Tyčinky grahamové, trvanlivé pečivo, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Tyčinky grahamové, trvanlivé pečivo Tyčinky grahamové 90g Golden Snack ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky