ℹ Informace o potravině Tvaroh měkký odtučněný 10kgFL kbelík, Frankenland

🔍 Výživové údaje:

Energie 281 kJ/66 kcal, Tuky 0,2g z toho nas.mast.kyseliny 0,1g,Sacharidy 4,1g z toho cukry 4,1g, Bílkoviny 12g, Sůl 0,13g

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazené tvarohy,droždí

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Tvaroh měkký odtučněný 10kgFL kbelík, Frankenland skladovat: při +4 – +8°C

Informace o produktuObrázek produktu

Tvaroh měkký odtučněný 10kgFL kbelík, Frankenland tvaroh měkký,sušina 18%,max.0,2% tuku, min.1% tvs (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky BMI Německo.

Složení: tvaroh Frankenland 0%

🏷️ Orientační cena: 487,03 Kč


Tvaroh měkký odtučněný 10kgFL kbelík, Frankenland Chlazené tvarohy,droždí

Výrobce: BMI
EAN: 4057600080914
Alergeny: mléko
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: při +4 – +8°C
Použití: přímá spotřeba
Země původu: Německo


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Tvaroh měkký odtučněný 10kgFL kbelík, Frankenland (tvaroh měkký,sušina 18%,max.0,2% tuku, min.1% tvs) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce BMI.

Kde koupit Tvaroh měkký odtučněný 10kgFL kbelík, Frankenland

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Tvaroh měkký odtučněný 10kgFL kbelík, Frankenland a nebo v akci. Produkt Tvaroh měkký odtučněný 10kgFL kbelík, Frankenland, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Tvaroh měkký odtučněný 10kgFL kbelík, Frankenland

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Tvaroh měkký odtučněný 10kgFL kbelík, Frankenland v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci tvaroh měkký,sušina 18%,max.0,2% tuku, min.1% tvs, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek tvaroh měkký,sušina 18%,max.0,2% tuku, min.1% tvs Tvaroh měkký odtučněný 10kgFL kbelík, Frankenland ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sýr Sedl.hermel.smetanový100g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky