ℹ Informace o potravině +Tlačenka šunková tmaváDREá/kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené lahůdky

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak +Tlačenka šunková tmaváDREá/kg skladovat: při teplotě 0-7°C

Informace o produktuObrázek produktu

+Tlačenka šunková tmaváDREá/kg tepelně opracovaný masný výrobek (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky D-K zemědělská a.s., Dřevec 42, 331 41 Kožlany ČR.

Složení: Složení:vepřové maso min.70%,voda,vepřová krev,vepřové kůže,želatina,koření,vepřová želatina,želírovací přípravek E407a,škrob E1420,stabilizátor E451,hroznový cukr,kuchyňská sůl bez jodu,antioxidant E316,aroma,jedlá sůl – chloridsodný,dělící prostředek E535,E500,jod,Obsah tuk max.38%,sůl max.2,4%

🏷️ Orientační cena: 179,33 Kč


+Tlačenka šunková tmaváDREá/kg Chlazené lahůdky

Výrobce: D-K zemědělská a.s., Dřevec 42, 331 41 Kožlany
EAN: 289793
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: při teplotě 0-7°C
Použití: konzumovat zastudena
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku +Tlačenka šunková tmaváDREá/kg (tepelně opracovaný masný výrobek) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce D-K zemědělská a.s., Dřevec 42, 331 41 Kožlany.

Kde koupit +Tlačenka šunková tmaváDREá/kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt +Tlačenka šunková tmaváDREá/kg a nebo v akci. Produkt +Tlačenka šunková tmaváDREá/kg, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení +Tlačenka šunková tmaváDREá/kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi +Tlačenka šunková tmaváDREá/kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci tepelně opracovaný masný výrobek, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek tepelně opracovaný masný výrobek +Tlačenka šunková tmaváDREá/kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Klobása kralovic.VB DRE á/kg 4ks - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky