ℹ Informace o potravině Th.Henry Grapefruit 0.2l

🔍 Výživové údaje:

100mls.Energiekcal/kJ:39/165,Bílkoviny:náznak,Uhlovodíky:9,3g,Tuky:náznak

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nealko sklo karton

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Th.Henry Grapefruit 0.2l skladovat: 12°C

Informace o produktuObrázek produktu

Th.Henry Grapefruit 0.2l Tonic (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky Dovozce – Premier Wines & Spirits, s.r.o. , Hlavní 195 ,253 01 Chýně Německo.

Složení: grapefruitový džus z koncentrátu,voda,cukr,oxid uhličitý,regulátor kyselosti,kyselina citrónová,přírodní aroma,antioxidant,kyselVegan a bez lepků.

🏷️ Orientační cena: 26,33 Kč


Th.Henry Grapefruit 0.2l Nealko sklo karton

 

Výrobce: Dovozce – Premier Wines & Spirits, s.r.o. , Hlavní 195 ,253 01 Chýně
EAN: 4260310554631
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 12°C
Použití: neuvedeno
Země původu: Německo


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Th.Henry Grapefruit 0.2l (Tonic) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Dovozce – Premier Wines & Spirits, s.r.o. , Hlavní 195 ,253 01 Chýně.

Kde koupit Th.Henry Grapefruit 0.2l

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Th.Henry Grapefruit 0.2l a nebo v akci. Produkt Th.Henry Grapefruit 0.2l, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Th.Henry Grapefruit 0.2l

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Th.Henry Grapefruit 0.2l v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Tonic, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Tonic Th.Henry Grapefruit 0.2l ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  0.20l Coca Cola zero - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky