ℹ Informace o potravině Těsto linecké kakaové 500g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazená hotová jídla, polotovary

Může obsahovat stopy může obsahovat stopy arašídů, suchých skořápkových plodů, soji a sezamu.
Jak Těsto linecké kakaové 500g skladovat: Skladujte při teplotě od 2°C do 10°C.

Informace o produktuObrázek produktu

Těsto linecké kakaové 500g Linecké těsto kakaové (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky SVOBODA-výroba domácích knedlíků,s.r.o., Blučina 700, PSČ 664 59 ČR.

Složení: Mouka pšeničná Rostlinný margarín (rostlinné oleje a tuky,voda,emulgátor:mono a diglyceridy mastných kyselin,regulátor kyselosti:kyselina citrónová,barvivo:betakaroten) Cukr Vaječná melanž 2%kakao

🏷️ Orientační cena: 32,76 Kč


Těsto linecké kakaové 500g Chlazená hotová jídla, polotovary

Výrobce: SVOBODA-výroba domácích knedlíků,s.r.o., Blučina 700, PSČ 664 59
EAN: 8594017541035
Alergeny: výrobek obsahuje lepek, vejce
Obsahuje stopy: může obsahovat stopy arašídů, suchých skořápkových plodů, soji a sezamu
Jak skladovat: Skladujte při teplotě od 2°C do 10°C.
Použití: Určeno pro tepelné opracování.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Těsto linecké kakaové 500g (Linecké těsto kakaové) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce SVOBODA-výroba domácích knedlíků,s.r.o., Blučina 700, PSČ 664 59.

Kde koupit Těsto linecké kakaové 500g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Těsto linecké kakaové 500g a nebo v akci. Produkt Těsto linecké kakaové 500g, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Těsto linecké kakaové 500g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Těsto linecké kakaové 500g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Linecké těsto kakaové, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Linecké těsto kakaové Těsto linecké kakaové 500g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Korunní 1.5l červený pomeranč - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky