ℹ Informace o potravině Těs Tortelloni s masem400gG&G

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazené ostatní s rostl.tukem

Může obsahovat stopy .
Jak Těs Tortelloni s masem400gG&G skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Těs Tortelloni s masem400gG&G (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 43,53 Kč


Těs Tortelloni s masem400gG&G Chlazené ostatní s rostl.tukem

Výrobce: vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg
EAN: 4311501483688
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Těs Tortelloni s masem400gG&G () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg.

Kde koupit Těs Tortelloni s masem400gG&G

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Těs Tortelloni s masem400gG&G a nebo v akci. Produkt Těs Tortelloni s masem400gG&G, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Těs Tortelloni s masem400gG&G

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Těs Tortelloni s masem400gG&G v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Těs Tortelloni s masem400gG&G ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Nemléko 250ml krémové - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky