ℹ Informace o potravině Sýr Testun al Barolo á/kg Occelli

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazené sýry tavené a zrající

Může obsahovat stopy .
Jak Sýr Testun al Barolo á/kg Occelli skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Sýr Testun al Barolo á/kg Occelli (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky Beppino Ocelli Agrinatura Srl, Reg. Scarrone 2, 12060 Farigliano (CN), Italy .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 1 239,75 Kč


Sýr Testun al Barolo á/kg Occelli Chlazené sýry tavené a zrající

Výrobce: Beppino Ocelli Agrinatura Srl, Reg. Scarrone 2, 12060 Farigliano (CN), Italy
EAN: 2301896
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sýr Testun al Barolo á/kg Occelli () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Beppino Ocelli Agrinatura Srl, Reg. Scarrone 2, 12060 Farigliano (CN), Italy.

Kde koupit Sýr Testun al Barolo á/kg Occelli

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sýr Testun al Barolo á/kg Occelli a nebo v akci. Produkt Sýr Testun al Barolo á/kg Occelli, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sýr Testun al Barolo á/kg Occelli

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sýr Testun al Barolo á/kg Occelli v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Sýr Testun al Barolo á/kg Occelli ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sýr Brie 60% roombrie á/kg - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky